Úplněk v panně 27. 2. 2021 v 9:17. Jak se budeme cítit?

Meditace
Sobotní ranní úplněk bude spojený s potřebou něco v našich životech výrazně změnit. I když je znamení panny zemské a nemá rádo změny, tentokrát se jich nebude bát. 

Bude zde velká podpora a motivace k tomu sebrat veškeré své síly a krok za krokem připravit podrobný a dokonalý plán, který bude potřeba dotáhnout do konce. Plán, jak vyřešit dlouhodobou nespokojenost. Je to něco jako silná detoxikace organismu, společnosti, státu, světa. A tento jarní úplněk je k tomu jako dělaný.

Úplněk v panně 2021

Co můžeme pro sebe udělat? Pokud chcete cokoli ve svém životě změnit, máte jedinečnou šanci s tím začít. Odhodlání může být velké a napomůže mu dlouhodobé napětí, nespokojenost, ztráta radosti, útěky od reality a pocit, že bychom si přáli lepší svět. Jenomže pro všechno tohle je potřeba něco udělat. Platí to pro všechny oblasti života. Začít můžete i detoxikovat tělo a hubnout. 

Úplněk v panně a zdraví

Po zdravotní stránce si opatrujte střeva a trávicí orgány. Je dobré obzvláště pár dnů před a po úplňku dbát na zdravou stravu, nepřetěžovat si trávicí systém těžkými jídly, nepít alkohol, i když nás to bude k tomu velmi svádět. Protože vychází úplněk na sobotu, kdy se většina pracujících, kteří nemají lepší sportovní či intelektuální zábavu, opíjí, právě úplněk v panně by nemusel udělat dobře jejich játrům, slinivce, žaludku a podobně. Opatrně v případě potížích se slinivkou či se žaludečními vředy. 

Víkend přeje pohybu na čerstvém vzduchu, běhání, józe, meditaci a pečlivému úklidu v domácnosti!

Buďte zdraví a pilní, nepodléhejte lenosti. 


Autor článku: Taťána Kročková
Zdroj foto: Pixabay

Komentáře