Úplněk ve vahách 28. 3. 2021 ve 20.48 letního času. Co nového nám přinese?

Nedělní úplněk završí víkend se vší parádou. Ze soboty na neděli se posouvá hodina na letní čas a v průběhu neděle přechází Luna do znamení vah. Budeme toužit po společnosti a zábavě, zatoužíme si udělat výlet, setkat se s přáteli, zkrátka prožít aktivní a naplněný den mezi lidmi, nebudeme chtít víkend trávit o samotě. Počasí sice ještě nebude stabilní a nijak výrazně slunečné, ale jaro už je hodně cítit ve vzduchu, proto se ani nemůžeme divit, že na nás přijdou jarní touhy, avšak pozor, meze ještě rozhodně nebudou suché! 

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay

Úplněk bude přát aktivním a činorodým lidem, kteří budou chtít tvořit, sportovat nebo se bavit a komunikovat s lidmi. Víkend také bude jako stvořený pro jakékoliv umělecké zábavy, poslech a tvorbu hudby, zpěv, tanec. Skryté vášně a touhy dají o sobě vědět a budou toužit po svém naplnění. Pokud to z nějakého důvodu není možné, jste osamělí, single nebo musíte zůstat v karanténě, budete trpět jako žíznivá zvěř. 

Útěk k alkoholu nebo riskantním a horkou jehlou šitým plánům či impulzivním výstřelkům se rozhodně nevyplatí. Pozor na zbytečné hádky, nedorozumění a spoustu zbytečných, planých slov, která nemají žádnou pointu, smysl a význam. Nenechte se zahltit. Ani slovy, ani emocemi, ani myšlenkami, ani s prominutím sračkami druhých lidí. 

Carpe diem! 


Autor článku: Taťána Kročková

Komentáře