Úplněk ve štíru 27. 4. 2021 v 5:32 LČ. Pozor na výbuchy nezvládnutých emocí!

Úplněk ve štíru v nás obvykle probouzí skryté vášně a touhy. Štíří úplňky se většinou pojí se silnou sexualitou, ale i s projevy žárlivosti, ukřivděnosti, vztahovačnosti a ješitnosti. Aniž bychom chtěli, cítíme se zranění, neuspokojení a snadno tak ublížíme druhým, když “bodneme” v sebeobraně (anebo z pomsty) do jejich nejcitlivějšího místa. Nejlepší obranou byl totiž odjakživa útok. 

Úplněk ve štíru v lidech také otevírá jejich 13. komnaty a silné pudové stránky, nezadaní mohou pociťovat silné sexuální puzení a vnitřní trýzeň ze samoty či odloučení. Štíří energii ale přece jen v žádném případě nemusíme vnímat nijak negativně...

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay

Úplněk 27. dubna 2021 se však bude pojit spíše s negativně působícími aspekty planet, proto bychom se měli připravit na to, že ne pro každého to bude snadný a šťastný den. Pokud nemáte vyřešená osobní a vztahová témata, bude to pro vás o to komplikovanější a nepříjemnější. 

Ve vzduchu budou silné emoce

Dobrou energii štíří úplněk přinese umělcům a tvůrčím lidem, které může políbit Múza. Ve vzduchu budou emoce, empatie, možnost si terapeuticky pořešit mnohá témata a najít porozumění, a to zejména s lidmi narozenými ve znamení raka či ryb (případně těmi, kteří mají v tomto znamení Lunu či ascendent). Výraznější konflikty můžete očekávat s lidmi narozenými ve znamení vodnáře a býka, případně také lva. 

Je dobré napřed napočítat do 10, než řeknete druhému člověku něco, co by vás mohlo mrzet. Může se objevit smutek, deprese, melancholie nebo vztek. Také nervozita, podrážděnost, nespokojenost. Dávejte si také pozor na výbuchy emocí. 

Znamení, která budou na tom o tomto úplňku lépe: kozorozi, panny, ryby, raci.

Znamení, která budou na tom o tomto úplňku hůře: vodnáři, býci, štíři a lvi. 


Autor článku: Taťána Kročková

Komentáře