Letní úplňky ve Vodnáři 2021 byly velkolepé!

V červenci a srpnu proběhly dva velkolepé úplňky ve znamení Vodnáře. Protože jsem jimi byla tak uchvácena, že jsem je prožila naplno se vším všudy, píši o nich zpětně až teď. A pevně doufám, že i vám pořádně provětraly vaše životy, prožili jste restart a máte se skvěle!

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay


Červencový úplněk ve Vodnáři proběhl 24. 7. 2021 ve 4:37 LČ a ten srpnový opět ve Vodnáři 22. 8. 2021 ve 14:02 LČ. Oba tyto úplňky byly ve znamení svobody, otevření a zbourání hranic a omezení, ve znamení nových začátků, rozletu, expanze a tvořivé energie, uměleckého cítění, silných emocionálních prožitků, lucidního snění a astrálního cestování, životních rozhodnutí a důležitých snů, zábavy, vášně, nevázanosti, divokých orgií a sexu. Tyto úplňky byly magické a plnila se vaše přání. 

Červencový úplněk byl ještě trochu více těžkopádný, úderný a lehce problematický, protože se Luna sotva dostala pryč ze znamení Kozoroha (pozor na úrazy, bolesti zubů apod.), ten srpnový úplněk byl rozhodně více expanzivní, invenční, idealistický, více zaváněl mystikou a magií. Bylo dobré vystříhat se alkoholu a návykových látek, neboť by tato kombinace mohla někoho až položit. Velmi senzitivní lidé mohli mít vize, předtuchy, nebo „své stavy…” , výlety mimo tělo a další zážitky nebyly vyloučeny… :-)

Tolik k těmto zásadním úplňkům… a můžeme se těšit na další zářijový, který bude v Rybách… 


Autor článku: Taťána Kročková     

Komentáře