Úplněk v Rybách v úterý 21. 9. 2021 v 1:55 LČ

Už zítra nás čeká úplněk v Rybách, který nám může poněkud zatemnit smysly. Měsíc v Rybách proběhne přes planetu Neptun, která se v tomto znamení dlouhodobě nachází a která je také vládcem vodního znamení Ryb. Již dnes se začnou z hlubin nořit ryze rybí témata, objevit se i mohou ve větší míře sny, které pro vás budou důležité. 

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay

Pouvažujte nad tím, jak se vám daří proplouvat mezi realitou a sněním, využijte tento čas k umělecké tvorbě, zasněte se, pusťte si hudbu, zkuste si sepsat všechny své sny, které se vám ještě nesplnily a po úplňku hurá do jejich realizace. Tento čas bude přát i idealizaci partnera nebo též platonickým vztahům a takovým vztahům, které vlastně s realitou nemají pranic společného. Zkuste se už konečně vrátit nohama na zem a snažte se tam udržet, protože později by mohlo přijít nemilé rozčarování.

Pozor také na cokoliv, co by vás mohlo od reality příliš odvést a zatemnit vám rozum i smysly. Může to být alkohol, drogy, ale i jiné závislosti, kterým hříšně podléháte. Pozor si dávejte i na iluze a podvodná jednání, na vlastní zrádné emoce, naopak se snažte najít v sobě něco čistého, ryzího a upřímného. Vsaďte na pomoc bližním, slabším a bezbranným, na bezpodmínečnou lásku a obětavost, ale nestylizujte se do role oběti nebo zakomplexovaného jedince. V těchto dnech se rovněž nenechávejte operovat a vyhýbejte se anestezii, byť pouze lokální. 


Autor článku: Taťána Kročková     

Komentáře

Oblíbené příspěvky