Říjnový úplněk v Beranu se bude týkat partnerských vztahů a odolnosti našich nervů!

Už za 4 hodiny můžeme čekat přesný úplněk v Beranu, který nastane dnes, ve středu 20. října 2021 v 16:57 LČ. Co nám přinese?

Úplněk
Zdroj foto: Pixabay

Vzhledem k tomu, že se Slunce momentálně nachází ve vztahovém a mírumilovném znamení Vah, které si mohou užívat do sytosti svých narozenin, úplňkový Měsíc pochopitelně v opačné pozici ve znamení progresivního Berana, a to celé pod tlakem kvadrátu Pluta ze znamení Kozoroha, může jít o poněkud třaskavou kombinaci. Navíc se poblíž Slunce ve Vahách nachází i bojovná planeta Mars. Čekat můžete neklid, nervozitu, vztek, podrážděnost, partnerské hádky, spoustu emocí, stres v práci, bolesti hlavy a migrény. 

Opatrně také na cestách, zbytečně neriskujte, dvakrát měřte a jednou řešte. Dejte si čokoládu, panáčka slivovice, zajděte si na procházku a užívejte si poslední zbytky slunečného babího léta. Single mají výhodu, protože neriskují partnerské střety, ve vztazích je dobré napětí odbourat dobrým sexem. Pokud vás bolí hlava, chce to opravdu relax, klid, meditaci, nic nedělat a nepřetěžovat hlavičku informacemi, přemýšlením nebo řešením hloupostí. Pomáhá cvičení, tanec, sport, vybouřit se, zanadávat si. 

Období může být pozitivní pro to, abychom se konečně zdravě naštvali a něco udělali, pro restart, odvahu k nějaké změně, k pořádnému výkonu, k novým začátkům, dlouho odkládaným záležitostem. Tento úplněk bude více náročný pro Berany, Kozorohy, Váhy a Raky. Velmi pozitivní je vliv Jupitera z Vodnáře, který může pomoct ke změnám, dobré náladě, optimismu, zahání strach a napětí. Vize šťastné budoucnosti, víra, naděje a sny – toho bychom se nikdy neměli vzdávat.

Přeji vám, ať tento úplněk zvládnete v radosti, dobré náladě a ať máte energii pro nové začátky a skvělé výkony bez omezení! 


Autor článku: Taťána Kročková     

Komentáře

Oblíbené příspěvky