Prosincový úplněk v Blížencích nás hezky provětrá. Zájem bude o filozofické debaty

Poslední adventní neděli na svátek Ester nás čeká brzy ráno v 5:36 úplněk na samém konci znamení Blíženců. V tomto úplňku bude hodně vzdušného elementu a jak se zdá, pořádně nás to provětrá. Jak se budeme o tomto úplňku cítit?

Měsíc v blížencích
Zdroj foto: Pixabay

Tento úplněk může být skvělou inspirací a motivací pro všechny umělce, tvůrčí osoby a studenty. Mohou čerpat novou inspiraci, nápady, budou je líbat Múzy, a to již pár dnů před úplňkem. Pozor jen na případné přetížení mentální sféry. Všeho totiž moc škodí… Nejvíce ve svém živlu budou vzdušná znamení a také ohnivá znamení. Vodní znamení mohou jásat malinko méně, ale nijak je to nemusí poznamenat, to spíše Ryby se zřejmě budou cítit poněkud přecitlivělé. Zemská znamení, která preferují klid, mohou vnímat silné impulzy, které jednak možná budou rušivé, ale na druhou stranu je konečně přimějí k nějaké akci či změně. 

Energie Blíženců ale bývá vcelku rozstřelená, nevyrovnaná, schizofrenní. Bude těžké soustředit se na jednu věc. Možná se objeví takový ten typický splachovací mód, kdy prostě položíte rozdělanou práci a půjdete na pivo. Budete se chtít bavit, nemyslet na žádné problémy, komunikovat s lidmi, uvolnit se. 

Prosincový úplněk v Blížencích ohrožuje nervy, může podněcovat neklid a nesoustředěnost, mohou se objevit případné problémy v komunikaci a trošku zmatek, chaos, nelogičnost. Po zdravotní stránce je určitě potřeba opatrovat si dýchací cesty. Takže pozor na respirační onemocnění, raději moc neřádit o víkendu, nechodit moc mezi lidi a nepít alkohol. Sobotní noc už je úplňková a může být velmi zajímavá a podnětná pro všechny filozofické debaty a diskuze, sdílení, povídání, meditace, studium, učení. Pozor pří řízení na cestách a na alkohol. Není třeba zase zbytečně říct, co by vás mohlo mrzet nebo to přehnat s větrem v plachtách… :-) 


Autor článku: Taťána Kročková

Komentáře