LEDNOVÝ ÚPLNĚK V RAKU MŮŽE PŘINÉST SILNÉ EMOCE A RODINNOU KRIZI. ZACHOVEJTE KLID, ZASE BUDE LÍP!

 V úterý 18. ledna v 0:49 nastane lednový úplněk ve znamení Raka. Znamení Raka je už samo o sobě dost srdceryvné, emotivní a hysterické. A což teprve, když se úplňková Luna v Raku dostane do opozice Pluta ve znamení Kozoroha! To už je teprve pořádný nátlak! Připravte si kapesníky, fotoalba svých dětí a něco sladkého! Co nás všechno čeká a jak dny kolem tohoto úplňku prožijeme?

Úplněk v Raku
Zdroj foto: Pixabay

Lednový úplněk v Raku bude velkou zátěží pro naše emoce a také pro náš žaludek. Mohou se objevit témata, která nebudeme umět moci strávit. Může se objevit přejídání, žaludeční nevolnost, tlak na prsou a velmi lítostivé stavy. Velkým račím tématem je mateřství samo o sobě, rodina a děti. Pokud něco není v pořádku nebo je průšvih na spadnutí, ve dnech kolem úplňku může všechno vygradovat. Očekávat můžeme výbuchy emocí, proměnlivé nálady, pláč nebo hysterii. Je dobré umět vyjádřit emoce, ale raději průběžně a konstruktivně. Pomoci může krásná hudba, klidně i jazz, soul nebo klasika či romantické melodie, šumění moře, instrumentální relaxační hudba, v další řadě také tanec, a to ideálně spontánní emotivní tanec. Nezapomeňte i na procházky do přírody a oddanou lásku němých tváří, třeba i koček. Můžete také snít a meditovat. To všechno vám o tomto úplňku může udělat velmi dobře.

A teď to, co dělat nemáte. Nemáte se přejídat, nemáte jíst hodně sladkostí, nemáte stoupat na váhu a podléhat depresím, nemáte se litovat a mít pocit, že jste největší, ale úplně největší chudák na celém světě. Nemáte pít alkohol a opíjet se! Nemáte kydat své negativní emoce jako hromadu hnoje na prvního člověka, kterého potkáte. Nemáte se hádat se svým milovaným protějškem. 

O tomto úplňku je také velká pravděpodobnost, že mnohé ženy začnou rodit a narodí se nějaké děti, ten porod však může být komplikovaný. Přetřásat se budou veškeré rodinné záležitosti i záležitosti dětí a vztahů. Hodně žen se bude cítit pod tlakem nebo v područí dominantních mužů, jiné naplno projeví svou silnou stránku osobnosti a budou hledat rovnováhu mezi ryze pečující ženskostí a mateřstvím a na straně druhé kariérou, touhou po prosazení a jistou odolností, tvrdostí, touhou po moci. Na jedné straně stojí poddajnost a oddanost, na straně druhé vlastní vůle  převzetí řízení a odpovědnosti. Bude dobré snažit se zabránit vměšování a potřebě kontroly, vymanit se z nějaké moci či nadvlády. Tohle bude téma lednového úplňku.

Tento úplněk budou hůře prožívat osoby narozené v těchto znameních, anebo mající v těchto znameních zásadní planety (zejména Lunu): Kozoroh, Rak, Beran, Váha.

Na co dát pozor: na závislost, negativní emoce, ztrátu kontroly, citové zranění

Co je třeba projevit: trpělivost, laskavost, hledání kompromisů a konstruktivních řešení, léčení, vnitřní naslouchání a zjevení skutečnosti, smíření, odpuštění


Autor článku: Taťána Kročková

Komentáře